Частотник Delta VFD015M21A 1.5 кВт 220 В інвертор частотний
  • Готово до відправки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Частотний перетворювач (інвертор) DELTA VFD015M21A 1,5kW 220V
Вхід 1-фаза 220в. (під'єднується на клеми R і T). Приєднання 3-фазного живлення заборонено, згорить.
Вихід 3 — фази від 0 до 220 В
Максимальний струм 2.5 А на одну фазу