РОЗ'ЄМ GX12-2PIN ТАТО + МАМА, ГНІЗДО + ШТЕКЕР
  • Готово до відправки
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус зроблений із цинку та нікелю.
Внутрішній ізолятор із бакеліту.
Характеристики:
  • Монтажний отвір: 12 мм
  • Струм: 5А
  • Напруга: 300В